Всем бобра :)

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Всем бобра :) » Обо всём » Цікаві і ароматні трави


Цікаві і ароматні трави

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Я дуже люблю куховатири, мені лишень потрібно обрати щось таке аби смак був дійсно оригінальний. Чи можете ви щось порадити?

0

2

Ну не знаю, мені здається, що в мене є м'ята та меліса і цього достатньо. Хоча можна і інші варіанти подивитися на сайті магазину "Рослини від Василя Івановича" https://vasylivanovich.com.ua/nasinnya/ … ta-specij/ Та можна обирати і по опису, фото, а можна і просто запитати поради в консультанта, ну ви свої бажання скажете, а вам варіанти, що можна купити.

0

3

Эй, ребят, подскажите, пожалуйста, где можно заказать семена и саженцы? У меня нет времени идти в магазины и искать нужное. Нужны нормальные качественные семена на овощи и фрукты, а также саженцы деревьев. Где лучше всего заказать?

0

4

Я бы порекомендовал вам сайт Аgro-market. Здесь представлен огромный выбор разных категорий семян и саженцев, в том числе и на овощи и фрукты. Очень удобно, что можно выбрать нужную категорию и подобрать нужные товары с помощью фильтра. Хотелось бы также отметить широкий ассортимент ремонтантных сортов клубники https://agro-market.net/catalog/cat/rem … emlyaniki/ , которые очень популярны в настоящее время. Такие саженцы не только дают урожай в первый же год, но и могут расти на протяжении нескольких лет, принося при этом неоспоримые преимущества вкуса и качества.

0

5

добрыня написал(а):

Я дуже люблю куховатири, мені лишень потрібно обрати щось таке аби смак був дійсно оригінальний. Чи можете ви щось порадити?

Так, для смаку це все потрібно використовувати

0

6

Для різноманітності і смачного смаку в кулінарних шедеврах можна використовувати різні трави. Спробуйте базилік для італійських страв, розмарин для м'яса, м'яту для освіжаючих напоїв, коріандр для азіатських страв. Щодо спецій, куркума, паприка, кориця та кардамон додають неповторний аромат. Я особисто купую спеції та трави в Новус онлайн гіпермаркеті, де завжди великий вибір свіжих та якісних продуктів для кухні.

0


Вы здесь » Всем бобра :) » Обо всём » Цікаві і ароматні трави