Всем бобра :)

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Всем бобра :) » Обо всём » монітор новий


монітор новий

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Привіт, друзі! Я звернувся сюди, щоб почути вашу думку про Монітор 31.5" DELL. Розмір великий, але я планую оновити свій старий монітор, і цей здається цікавим варіантом. В когось є досвід використання DELL моніторів?

0

2

Дійсно, DELL має добру репутацію за якісні монітори. Я купувала вже декілька пристроїв від них, і вони завжди задовольняли мої потреби. Особливо, що стосується графіки та кольорів. Я думаю, що Монітор 31.5" DELL буде хорошим вибором для роботи з графікою або перегляду відео тож краще купляти тут https://www.moyo.ua/ua/monitor_31_5_del … 26323.html . Чув багато позитивних відгуків про DELL монітори. Але Монітор 31.5" звучить велико, особливо якщо простір на робочому столі обмежений. Я маю лише 27" монітор зараз, і він мені здається зручним розміром. Але з іншого боку, такий монітор, напевно, дозволить краще розглядати деталі при редагуванні великих файлів. 3)  Так, звучить розумно, що 31.5" може бути трохи великим. Але дійсно, для моєї роботи з фотографією та відео може бути корисним більший дисплей. Що ще можете сказати про цей конкретний модель? Чи має він підтримку високої роздільної здатності?

0

3

Велике спасибі за надану інформацію! Ваша відповідь допомогла мені дуже заощадити час на пошуки цього монітора. Я збираюся оновити свою робочу станцію і саме Монітор 31.5" DELL G3223Q здається ідеальним варіантом для мене. Хотів би дізнатися, ви самі купували монітор в інтернет-магазині MOYO за наданим посиланням? Який ваш досвід співпраці з цим магазином? Буду вдячний за ваш відгук і поради щодо купівлі!

0


Вы здесь » Всем бобра :) » Обо всём » монітор новий