Всем бобра :)

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Всем бобра :) » Свободное общение » Як позбутися великого кредитного боргу.


Як позбутися великого кредитного боргу.

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Хто-небудь знає про можливість позбутися великого кредитного боргу, який я взяв у різних мікрофінансових організаціях? Сума величезна, і я хотів би спробувати розв'язати цю проблему шляхом списання, тому що в батьків немає грошей, щоб погасити його, і я сам не можу допомогти, оскільки без роботи.

0

2

Якщо ви є службовцем і можете офіційно підтвердити свій статус, то вам не нараховують кредити нині. Однак не забувайте, що ви все одно повинні будете повернути суму кредиту. У разі неплатоспроможності у вас є можливість звернутися до суду і пройти процедуру банкрутства згідно з чинним законодавством. Вам доведеться довести свою неплатоспроможність, і тільки тоді у вас буде шанс на списання боргу. Якщо вам потрібна допомога, рекомендую звернутися до юридичної компанії "Звільнимо" https://zvilnymo.com.ua/, яка спеціалізується на таких питаннях і надасть вам професійну підтримку.

0


Вы здесь » Всем бобра :) » Свободное общение » Як позбутися великого кредитного боргу.